Zablokuj Preloader

Wizja

Naszą wizją jest stworzenie szkoły przyjaznej dzieciom. Szkoła marzeń to taka, w której dzieci są doceniane przez nauczycieli, akceptowane przez rówieśników, motywowane do kolejnych (małych lub większych) sukcesów.

Tworząc naszą szkołę patrzyliśmy przez pryzmat rodzica, który wybierając szkołę dla swoich dzieci chciałby dać im wszystko, co najlepsze, ale także przez pryzmat dzieci – i jako reprezentację tej grupy wybraliśmy nasze własne, jako że to właśnie one zostały pierwszymi uczniami szkoły.

Znamy potrzeby rodziców, bo sami nimi jesteśmy. O potrzebach dzieci rozmawialiśmy długo ze swoimi własnymi pociechami. Bardzo wiele potrzeb korespondowało ze sobą – jako rodzice chcielibyśmy, aby dziecko było dobrze przygotowane do życia we współczesnym świecie a jednocześnie rozwijało swoje pasje i zainteresowania. Chcielibyśmy, aby nauczyło się empatii w stosunku do drugiego człowieka i jednocześnie potrafiło poradzić sobie z trudnościami.

Oprócz pełnienia zaszczytnej funkcji „Rodzica” jesteśmy również pedagogami z wieloletnim doświadczeniem. Stawiamy bardzo duży nacisk na zdobywanie wiedzy przez dzieci. Nasza szkoła oparta jest na 4 głównych filarach:

  • przedmioty humanistyczne i sztuka
  • przedmioty ścisłe
  • języki obce
  • sport

Każda dziedzina nauki jest dla nas tak samo ważna i rozwijana u dzieci. Każde dziecko kryje w sobie talent – naszym zadaniem jest pomóc mu go odkryć. Chcemy, aby dzieci potrafiły odnaleźć radość w odkrywaniu świata i jednocześnie odnosiły sukcesy na egzaminach. Chcemy, aby dzieci były szczęśliwe.